Fontána Praha

Naše jednotka se podílela na pořádání hasičské fontány FONTÁNA PRAHA. Vše začalo ve čtvrtek 31. května, kdy jsme si připravili veškerý materiál a otestovali jeho 100% funkčnost.

V pátek 1. června pak započali přípravy v místě konání akce, tedy mezi Jiráskovým a Palackého mostem. Na místě byli naši členové s DA Ford v počtu 1+4. Ve večerních hodinách také proběhla generální zkouška. Od 19:00 do 24:00 také naše jednotka držela pohotovost na vlastní zbrojnici, aby nedošlo k odkrytí požární ochrany na území hl. m. Prahy.Ve 22:06 byla jednotka vyslána k požáru nízké budovy v Podolí. K případu vyrazila CAS 20 v počtu 1+5 a CAS 32 v počtu 1+1, cestou k případu jsme však byli odvoláni.

V sobotu 2. června pak proběhla fontána samotná. Sedm členů opět drželo pohotovost. Náš výjezd však nebyl potřeba.

 

Leave a Reply