Chodovský tuplák

V sobotu 21.4.2018 se konal již 2. ročník soutěže a testu fyzické kondice Chodovský tuplák. Na 20 mužů a 6 žen tak čekal velmi náročný výstup do 19. patra bývalého Hotelu Opatov. Každý závodník měl kompletní zásahový oděv, dýchací přístroj a bourací sekeru, tzv. tuplák. K úkolu přenesení dvou 20 kg kanystrů (respektive dvou PHP práškových v kategorii ženy) v 10. patře, opět přibylo jedno překvapení. V 5. patře byla simulována překážka na schodišti, a tak se každý závodník musel doslova plazit po schodech. I letos se všichni závodníci dostali v pořádku do cíle, tudíž je vlastně každý vítězem. Celkově však soutěž ovládli následující bojovníci:

  1. Kurka Vojtěch – SDH Velké Zboží – 2:25:26
  2. Dvořák Pavel – SDH Nová Ves – 2:38:81
  3. Hauer Pavel – SDH Čižice – 2:48:94

 

  1. Černá Monika – SDH Chrastava – 3:54:12
  2. Antonínová Magdalena – SDH Praha – Kolovraty – 4:30:83
  3. Vaňková Eliška – SDH Praha 11 – Chodov – 4:33:36

I pro veřejnost a případné návštěvníky byl připraven bohatý program. Před budovou hotelu byla možnost prohlídky naší hasičské cisterny, pro děti byl připraven koutek s hasičskými omalovánkami, stříkání na kuželky a ukázka štafety požárních dvojic.

Na závěr chceme ještě jednou poděkovat MČ Praha 11 za pomoc s pořádáním soutěže a mnoho dárečků pro naše závodníky, firmě SOSAN za zajištění zdravotního dozoru a také naším sponzorům, Centru Chodov a.s. a Požární bezpečnosti s.r.o., kteří přidali několik odměn pro zúčastněné.

CELKOVÉ VÝSLEDKY MUŽI

CELKOVÉ VÝSLEDKY ŽENY

REPORTÁŽ ZE SOUTĚŽE

Leave a Reply